Goadventure OÜ

Konkurentsivõimelisim turismiettevõte 2011

 
GoAdventure OÜ tulemused 2010 (tuh kr/eur)
Müügitulu 60 619/3 874
Müügitulu muutus +314,7%
Puhaskasum 951/61
Puhaskasumi muutus +108,0%
Omakapitali tootlikkus 29,2%
Tootlikkus 1 töötaja kohta 1 554/99
Koht üldtabelis 166

 

Oksana Golovina on reisikorraldaja GoAdventure OÜ direktor ja juhatuse liige

Oksana Golovina: Iga inimene on mõnusat puhkust väärt

Turismivaldkond on hästi kiirelt muutuv, sõltudes suuresti maailma üldisest olukorrast – ühelt poolt tekivad juurde aina uued lennufirmad, teisalt langevad mõned konkurentsist välja. Aga on üks trend, mis turismis alati püsib – see on taskukohane ning kvaliteetne võimalus veeta puhkus perega kuuma päikese all ja puhta mere ääres! Selle järele on alati nõudlus, eriti meie ilmastikutingimusi arvestades. Inimene peab saama päikest, puhkust, häid üllatusi ja võimalust vähemalt kord aastas käia seal, kus ei saja ja kus on hea olla. Jah, sihtkohtade ja vormi osas trendid küll muutuvad, aga see põhimõte jääb samaks – inimesed tahavad nädal või rohkemgi koos perega lihtsalt olla ja rahulikult hingata. GoAdventure töötab põhiliselt just selles suunas. Meil on küll ka kaugemad ja luksuslikumad sihtkohad, nt Aasia, aga see on juba seikluse otsijatele, mitte enam perepuhkus, mis toimib hästi just teatud riikides, kus on olemas hea infrastruktuur ja korralik teenindus, mis peredele oluline. Muidugi jälgime ka teisi trende, näiteks ei reisita praegu Eestist perega väga palju USAsse. Aga mul on alust arvata ja loota, et see aegamööda muutub – USA pakub ka ju head peremeelelahutust.

Meie plaan GoAdventure’is on selge. Oleme avanud Läti kontori, mis tegutseb praegu esimest aastat ja edukalt. Järgmisena suuname pilgu Leedule ning Skandinaaviamaadele, eelkõige Soomele. Seejärel vaatame, mis edasi saab. See on praegu meie heakskiidetud perspektiiv, mille nimel töö juba käib.

Lisaks näen, et tulevikus pakume kvaliteetset turismitoodet ka neile, kes eelistavad midagi luksuslikumat. Püüame pakkuda parima hinna ja kvaliteediga teenust, põhirõhu suuname klienditeenindusele ja arvestame inimeste soove. Ning kui kõik plaanipäraselt läheb, siis oleme viie aasta pärast esindatud kõigis kolmes Balti riigis, Skandinaavias ja kaugemalgi. Meil on ka paar IT-lahenduste ja veebipõhiste teenuste osutamise projekti ootel, aga sellest on veel vara rääkida.

Oma tegutsemispõhimõtteid me lähima viie aasta jooksul oluliselt muuta ei plaani. Kasutame endiselt võimalikult kvaliteetseid lennufirmasid ja uusi lennukeid, pakume palju teenuseid, et inimene saaks mugavalt puhkama lennata. Teiseks loome muidugi jätkuvalt kvaliteetseid tooteid ja pakume hotellipuhkust. Meil on praegu kaks oma hotelli Türgis, peagi lisanduvad oma hotellid Egiptuses. Need hotellid ei pruugi olla kallid, aga me püüame korraldada nii, et inimesed saaksid võimalikult väikese raha eest hea puhkuseelamuse, olgu selleks kas toiduvalik või muud pisidetailid. Meie prioriteet praegu ja tulevikus on just inimeste mugavus, nende vajaduste rahuldamine ja kvaliteet. Tahame näidata, et klientidel ei tasu muretseda – ka tšarterreisidel saab igaüks nautida vägagi kvaliteetset teenindust taskukohase raha eest.2006. aastal reisibüroona asutatud ja alates 2010. aastast ka reisikorraldajana tegutsev GoAdventure OÜ on üks suuremaid reisikorraldajaid Eestis, pakkudes kohalikul turul kõikvõimalikke turismiteenuseid. Alates novembrist 2009 kuulub GoAdventure Vene-Türgi kapitalil põhinevasse rahvusvahelisse kontserni Tourism Holding & Consulting, mille üldkäive on üle 290 miljoni dollari aastas, ka on ettevõttel esindus Lätis.

Reisikorraldaja GoAdventure lennud väljuvad Tallinnast, Riiast, Vilniusest, Moskvast ja Peterburist. Firma korraldab reise Türki, tšarterlendusid Egiptusesse ja Araabia Ühendemiraatidesse ning pakub turismiteenuseid kõigis kolmes Balti riigis.

GoAdventure pakub oma klientidele kvaliteetset ja kompleksset turismiteenust, säästes sealjuures võimalikult palju nende aega ja raha. Suureks väärtuseks on tasemel eestikeelne teenindus sihtkohas, suur valik kvaliteethotelle ning hea hinnatase. Ettevõte on pälvinud mitmeid tunnustusi: Top 50 müügiliider, suurim müüja 2008, turismifirma 2009, samuti preemia „Hind ja kvaliteet“.

www.goadventure.ee