Olympic Entertainment Group AS

Konkurentsivõimelisim teenindusettevõte 2014

Olympic Entertainment Group: ambitsioonikus eelkõige

Esimene Olympic Casino avas uksed Tallinnas Pirita hotellis 21 aastat tagasi ning laienes sealt edasi kiirelt üle kogu Eesti. Peatselt jõuti Leetu, Lätti ja Valgevenesse ning kõrged sihid viisid eestlastest kasiinoettevõtjad isegi Poola, Slovakkiasse ja Itaaliasse.

Olympic on julge laienema, kuid vajadusel ei venita ka ebameeldivate otsustega, näiteks lahkuti mõne aasta eest sirge seljaga tänaseni puudulikult reguleeritud ja ebaausat konkurentsi võimaldavalt Rumeenia turult. Juba esimeste masumärkide ilmnemisel suleti arvestatav hulk kasiinosid, süveneti üksipulgi kõikidesse protsessidesse ning saavutati täiesti uuel tasemel efektiivsusnäitajad.

Kuid ka sel keerulisel ajal suudeti hasartmänguhuvilistele pakkuda ridamisi meeldivaid uudiseid, alates lounge’ide rajamisest kasiinode juurde kuni päris oma netikasiino lansseerimiseni. Uue suunana on OlyBet tänu suurimale mänguvalikule muutunud vaid aastaga paljude huviliste esmavalikuks pidevalt kasvavas spordiennustuse valdkonnas.

Olympic on aegade algusest paistnud silma kui ambitsioonikas Eesti ettevõte ja kuigi ta on saanud ka kõrvetada, on praegu ette näidata seitsme riigi laiune haare. Pange tähele – ettevõtte juhid on lausa veendunud, et geograafiline haare laieneb edaspidi veelgi, sest oma teadmisi ja oskusi oleks lausa kuritegu kasutamata jätta.

Ning oskusi ja teadmisi jagub, seda kinnitab ka eelmisel aastal Londonis vastu võetud aasta parima kasiinooperaatori tiitel.


Olympic Entertainment Group on regiooni suurim kasiinomeelelahutuse pakkuja, andes tööd kokku enam kui 2500 inimesele. Praegu tegutseb grupp Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Slovakkias, Valgevenes ja Itaalias