Reaalprojekt OÜ

Konkurentsivõimelisim arhitektuuri- ja projekteerimisettevõte 2014

Reaalprojekt oskab olla usaldusväärne partner

Reaalprojekt, Eestis oma valdkonna suurimate hulka kuuluv ettevõte, pakub ehitusgeoloogiliste ja –geodeetiliste uuringute ning teede-tänavate, raudteede ja territooriumide infrastruktuuri projekteerimise teenust. Firma on Eestis tegutsenud juba 13 aastat, väga tõsiselt on asi käsile võetud aga ka Lätis, kus SIA Latvijasmernieks.lv nime all tegutseb koguni 18 bürood. Ettevõte arendab aktiivselt oma tegevust piiri taha, eksportides teenust koostööpartnerite kaudu Rootsi ja Soome.

Ettevõtte edu üheks pandiks on suurepärane koostöö riigiga – üle 50% Reaalprojekti tellimuste kogumahust on riigisektorilt, kusjuures suurima kliendi, maanteeameti tellimuste maht moodustab enam kui 40% ettevõtte kogukäibest. Juhtkonna sõnul on see võimalik ainult tänu tugevatele põhiväärtustele: meeskonnatööd innustades, klienti aidates ja partneritega usaldusväärselt suheldes.

Mitu korda maanteeameti „Parima projekteerija“ auhinnaga pärjatud Reaalprojekt teeb edukat koostööd ka enamiku Eesti kohalike omavalitsustega ning erasektori suuremate infraehituse ja -konsultatsiooniettevõtetega, samuti lüüakse aktiivselt kaasa Asfaldiliidu ja Teedeklastri tegemistes.


Eesti kapitalil põhinev Reaalprojekt on 2001. aastal Viljandis asutatud projekteerimise, geodeetiliste ja geoloogiliste töödega tegelev ettevõte, mis annab koos tütarfirmadega tööd enam kui 140 spetsialistile Eestis ja Lätis.