RentEst OÜ

Konkurentsivõimelisim väike- ja keskettevõte 2010

Maldon Ots

RentEst OÜ tulemused 2009
Müügitulu (tuh kr) 
  137 616
Müügitulu muutus  +275,5%
Puhaskasum (tuh kr)   2 100
Puhaskasumi muutus +823,9%
Omakapitali tootlikkus  78,1%
Tootlikkus
1 töötaja kohta (tuh kr)
  34 404
Töötajate arv
  4
Koht üldtabelis  4


Maldon Ots on RentEst juhatuse liige


Maldon Ots: Kogemuste najalt on hea edasi minna

Kõige olulisemad printsiibid, millest firmat juhtides lähtun, on minu jaoks järgmised:
• usalda oma kolleege!
• õpi enda ja teiste vigadest!
• otsi koostööpartnereid! Pidevalt.

Meie efektiivsus on suurenenud ja kasumit oleme hoidnud samal tasemel kui 2009. aastal. Ka laiendasime oma ettevõtet äsja Lätti ja Leetu, tehes sinna tütarettevõtted. Põnev on see, et meie kliendid on mõlemas riigis samad, kes Eestiski, ent nad soovivad kogu Baltikumis meie teenust tarbida. Minu jaoks on see märk kvaliteedist, sellest, et kliendid hindavad meie pingutusi ning tahavad meie teenuseid kasutada ka väljaspool Eestit.


Meie ettevõte on tegelikult juba pikka aega üht ja sedasama tööd teinud ning ma usun, et see ongi tegelikult meid läbi aastate edasi aidanud. Kui ikka midagi pikalt ja vähegi pühendumusega teed, siis tekib ka kogemus, mille najalt edasi minna oskad. Muud erilist trikki või imerohtu ma meie püsimajäämises ei näe.


Püüame nii olemasolevate kui ka uute potentsiaalsete klientide probleemidele alati lahendusi leida, olla hästi paindlikud ja neid võimalikult palju aidata. Hea teeninduse tõttu soovitavad kliendid meid ja sealt tekivad juba uued kontaktid.

Tänu konkurentsi ajutisele nõrgenemisele meie sektoris tekkisid meil uued võimalused ning olime piisavalt taibukad, et neid enda kasuks võimalikult efektiivselt ära kasutada. Samuti panime oma sihtgrupi täpsemalt paika ning alustasime aktiivset suunatud müüki rahvusvahelistele suurklientidele.


RENTEST

RentEst asutati 2001. aastal ning põhineb Eesti kapitalil. Firma pakub ettevõtetele kompleksset autoparkide haldusteenust, alates ettevõtte profiiliga sobivate autode valimisest kuni tagastamiste organiseerimiseni pankadele.

Pakutav täisteenus sisaldab fikseeritud liisinguintressi kogu rendiperioodiks, kindlustusi, remontide korraldamisi, rehvide ladustamist-vahetust, hädaabi, asjaaja­mist kindlustusega, asendusautosid jne.

Praeguseks on RentEsti hallatavate sõidukite koguarv ületanud juba 300 auto piiri, ettevõttes töötab 5 inimest. Eestis kasutame Autoliising.ee kaubamärki, Lätis — Leedus tegutseme nime all Maldon Car Fleet.

www.rentest.ee
RentEst

Väike- ja keskettevõtete edetabel 2010