Valitud kategooria: Iluteenused

iluteenused

Iluteenused

Siit lehelt leiate kõikvõimalikke teenuseid, mille abil anda oma väljanägemisele kerge värskendus.

Juuksur

Juuksuri põhitööks on küll juuste lõikamine, aga valikus on tegelikult suur hulk erinevaid protseduure. Näiteks sirgendamine, keemiliste lokkide tegemine, värvimine või värvieemaldus, soengusse seadmine jpm.

Juuksuriteenuste alamkategooriast leiab ka professionaale, kes pakuvad juukseravi võimalust, et tagada juuste siledus ning terve välimus.

Kosmeetik

Kosmeetik aitab hooldada nahka, et see ajas ei tuhmuks ega kortsuks. Erinevad kreemid, massaaž, koorimised jmt aitavad viia läbi noorenduskuuri naha pingutamiseks ja värskendamiseks.

Samuti on kosmeetiku juures võimalik puhastada poore, et vältida ummistusi ning silmanähtavaid punnikesi. See aitab kaasa ka põletiku tekkimise ennetamisele.

Meik ja jumestus

MUA (make-up artist) aitab naise ilu rõhutada vahetult tähtsa sündmuse eel või pikemaajaliselt ka püsimeigi näol.

Tüüpilised teenused on õhtumeik, pruudimeik ning fotomeik. Kuid valikusse kuuluvad kindlasti ka näiteks kulmude ja ripsmete (püsi)värvimine ning muu.

Jumestusteenuse pakkujad on tihtipeale vilunud ka muude iluteenuste valdkonnas, näiteks pakutakse ilusalongides võimalust depilatsiooniks või maniküüriks.

Massaaž ja spaa

Kui enamik ülejäänud iluteenuseid annab välise sära, siis massaaž ning spaapuhkus aitab keha järele. Meie teenusepakkujate seas on suur hulk erinevaid massaažisalonge, kust leiad just endale sobiva tugevusastmega tehnika, mille abil lõdvestuda.

Spaakülastusi saab teha üle terve riigi, et lõõgastuda mõnusalt üksi, kaaslase või terve perega. Vastavalt soovile saab valida endale sobiva koha, kus käia saunas, mullivannis ning basseinis trennigi teha.

Ilutoodete veebipoed

Kui soovid osta endale kvaliteetseid ilutooteid, siis vaata veebipoodide sektsiooni. Sealt on võimalik koju tellida kõike, mida enda eest hoolitsemiseks tarvis.

Sinna hulka kuuluvad parfüümid ja lõhnad, deodorandid, meikimisvahendid, juuksehooldusvahendid jmt.

Paljud poed pakuvad ka tasuta saatmist alates teatud kogumaksumusest.

Küünetehnik

Küünetehniku põhiliseks alaks on geelküünte paigaldamine. Disaine on igale maitsele – alates ühevärvilistest kuni erisuguste küünteni.

Juba paidalgatud küüned vajavad hooldust ja parandust, mida ka pakutakse.

Ilusate sõrmede juurde käivad ka kenad varbad, mida lahtiste kingade vahelt välgutada. Niisiis leiadki siit ka pediküürile aja, kes just varvaste hooldusele spetsialiseerunud.

Küünetehnik ja maniküür käivad käsikäes, pakkudes küünenaha korrastamist, viilimist, näppude massaaži jpm.

Solaariumid

Pakutavate iluteenuste seas on samuti lai valik solaariume, kus põhjamaa inimene ka talvel loomuliku jume saab.

Tätoveerimine

Mis saaks olla isikupärasem kui üks sümboolne pilt kehal? Tätoveerijate seas on tõelisi oma ala tegijaid, kelle kunstiteosed teie soovide järgi ilusaks kehamaalinguks saavad.

Valida võib kas kataloogist või tulla kohale oma disainiga. Alati on võimalik ka tätoveerijaga koostöös välja tulla täiesti omanäolise disainiga.

Kõrvade augustamine

Kõrvaaukude tegemine kodustes tingimustes on ohtlik, mis tõttu leidub siingi professionaalseid tegijaid, kes desinfitseeritud vahendite abil minimeerivad põletikuohu.

Üldiselt pakuvad kõrvade augustamisega paralleelselt ka muid teenuseid nagu keele-, nina- või muu needi tegemine.

Epilatsioon ja vahatamine

Epileerimine ja vahatamine kodustes tingimustes on keerukas ning valus. Vilunud meistrid suudavad lühikese aja ja minimaalse valuga saavutada suurepäraseid tulemusi.

Raseerimisest tunduvalt pikaaegsema mõjuga viisid lubavad valida sulle meelepärase tulemuse, olgu selleks brasiilia vahatamine, bikiinivahatamine või hoopis midagi muud.

Ripsmetehnik

Kunstripsmed annavad volüümika välimuse, mida muidu näha vaid ripsmetuši reklaamides, sest sealgi kasutatakse just kunstripsmeid.

Tehniku juures paigaldatud ripsmed kestavad kaua ning näevad välja just sellised, nagu teie soovite. Valikusse kuuluvad vägagi loomulikud variandid kui ka meelega ülepaisutatud diivalik välimus.

Kulmutehnik

Pidevas muutuses olevate kulmutrendidega iseseisvalt kaasas käimine on keeruline. Seetõttu pakumegi laia valikut kulmutehnikute teenuseid, kes suudavad täide viia sinu soovid.

Olgu selleks kas lamineerimine, henna, niiditamine või miskit muud.

Muidugi kuulub valikusse ka lihtsalt kulmude värvimine, et toonitada silmasid ka ilma meikimata.

Meie lehelt leiad iluteenused igaks olukorraks!

Toggle Filters

Sorteeri tüübi järgi:

Laen tulemusi...