Valitud kategooria: Jumestus

Jumestus

Jumestus

Hoolitsetud välimus annab naisele enesekindluse igaks olukorraks. Kosmeetiku poolt hooldatud näonaha ilu aitab välja tuua sündmusele vastav jumestus.

Professionaalsed jumestajad (MUA – make-up artist) tagavad laitmatu tulemuse, mida ka rohkete õppevideote abil kodustes tingimustes pole võimalik saavutada.

Õppinud meikarid kasutavad õigeid võtteid, tehnikaid ning parimaid meigivahendeid rohke valguse käes, et tuua esile naise ilu. Siinsed teenusepakkujad asuvad kas oma ilusalongides või tulevad ka tellimise peale kohale, et näiteks pulmameigi jaoks olulisel päeval üleliia rabelema ei peaks.

Jumestusele lisaks pakutakse tihtipeale ka muid lisanduvaid teenuseid, näiteks maniküüri ja geelküünte paigaldamist. Sellisel juhul on võimalik ühes kohas saada täispakett imeliseks ürituseks.

Päevameik

Pehme meik, mis sobib päevasteks sündmusteks. Erinevalt õhtumeigist ei kasutata tumedaid toone. Meikar arvestab kliendi riietuse ning juuksuriteenuse poolt looduga, et leida sobiv lahendus vastavalt soovitud välimusele ja üritusele.

Päevameigist saab õppust võtta ka klient, pannes kõrva taha nippe igapäevaseks koduseks meikimiseks.

Õhtumeik

Tugevam kui päevameik, sest peab silma hakkama ka hämarates oludes. Õhtumeigi juurde sobivad ka sätendavad elemendid, mis tõmbavad tähelepanu.

Glamuurne välimus püsib läbi ürituse hommikusse välja, mis lubab südamerahus peo käigus keskenduda muule kui välimuse korrigeerimisele.

Õhtumeik võib olla väga diivalik, lisades näiteks kunstripsmed, sätendava huuleläike või lauvärvi.

Pulmapäeva meik

Pulmades tahab iga naine oma parima välja tuua. Seetõttu on võimalik esmalt teostada pruudi proovimeik, mille käigus vastavalt kleidile katsetatakse erinevaid lahendusi. See tagab laitmatu tulemuse ning väldib igasugust lisastressi olulisel päeval.

Pruudimeik on päeva- ja õhtumeigi vahepealne, keskendudes rohkem loomulikkusele kui õhtumeik, kasutades samal ajal julgemaid toone kui päevameik.

Oluline on meeles pidada ka rohkete pulmapiltide tegemisega, et nägu liigselt ei läigiks.

Koolilõpu meik

Sarnaselt pulmapäeva meigile tuleb siingi arvestada rohkete pildistamistega. Seega on tarvis kasutada matte värve, mis ei läigiks pildil vastu.

Meik tehakse vastavalt tellija soovile, kuid on üldjuhul päeva- ja pruudimeigi vahepealne.

Grimm ja fantaasia

Siin võib lendu lasta kõiksugu ideid. Julged naised saavad kasutada sätendavaid kivikesi, sulgi ja volüümikaid ripsmeid, et püüda pilke peol.

Grimm pakub võimalust kehastuda kellekski teiseks näiteks Halloweeni ajal. Efekte saab luua erisuguseid, alates kuulsatest tegelastest kuni elavate surnute ning vastassooni välja.

Foto ja TV

Minnes fotosessioonile või teleesinemisele tuleb eriti silmas pidada erimeigi vajadust. See hõlmab tugevat aluskatet ning tugevaid toone, mida kaamerasilm oluliselt pehmendab.

Toggle Filters

Sorteeri tüübi järgi:

Laen tulemusi...