Valitud kategooria: Juuksuriteenused

juuksurisalong

Juuksurid ja juuksurisalongid

Siit kategooriast leiad laia valiku juuksureid ja juuksurisalonge. Soovi korral on võimalik kitsendada kuvatavaid teenuseid ka piirkonna järgi.

Iluteenused aitavad inimesel endas parima välja tuua. Sobiv juukselõikus on üks olulisemaid elemente rõhutamaks näokuju ja omadusi.

Pidev enda eest hoolitsemine kosmeetiku juures annab nahale ilusa sära, mida aitavad välja tuua just inimesel loomupärane jumestus ning soeng.

Siin lehel leitavate teenusepakkujate seas on eriilmelisi juuksurisalonge, mille teenuste hulka kuulub palju võimalusi.

Juukselõikus

Lõikus annab võimaluse sättida sellist soengut, nagu sooviks on. Just lõikust peetakse üheks parimaks viisiks, kuidas välja tuua inimese omapära ja iseloom visuaalsel teel.

Juuksuri külastamine algab üldjuhul konsultatsiooniga, mille käigus selgitatakse välja soovid kui ka nende sobilikkus vastavalt näo- ja peakujule. Samuti tuvastatakse probleemid peanahaga, mille vastu on võimalik erinevate toodete kasutamisega võidelda.

Moodsate trendide ja stiiliga kursis olemiseks läbivad juuksurid jooksvalt koolitusi, mis lubab omandada tehnilist pagasit soovide elluviimiseks.

Soovi korral on võimalik tellida lisateenusena ka peapesu, peamassaaži ning föönitamist.

Juuste värvimine

Kuigi juukseid saab üsna edukalt värvida ka kodustes tingimustes, on pakendil olev info tihtipeale üpris erinev tulemustest. Seetõttu soovitame juuste värvimiseks pöörduda professionaali poole, kes haldab täielikult värvigammat ning suudab ellu viia just soovitud tulemuse.

Konsultatsiooni jooksul selgitatakse välja soovid ning pakutakse ka omalt poolt ideid, kuidas väljanägemist värksendada.

Värvimine võib juukseid kahjustada. Seetõttu soovitame juuksurilt pärast värvimist hoolduse kohta nõu küsida, et kaunis läige püsiks kuni järgmise külastuseni.

Soeng

Kui hästiistuv lõikus tagab ilu esiletõusu igapäevaelus, siis soeng sobib ideaalselt erilisteks sündmusteks.

Föönisoengud sobivad nii lühikestele kui pikkadele juustele. Tegemist pole lihtsalt juuste kuivatamisega, vaid selle protsessi käigus neile ka ilu rõhutava kontuuri andmine. Üldjuhul tehakse seda juuksesalgu haaval.

Eriti oluline on anda juuksejuurtele kohevust, kui samas juukseotsad peaksid jääma siledaks. See tagab hea tulemuse päevasteks üritusteks.

Rullisoeng seevastu annab kohevuse tervele soengule. Rullid keeratakse veel kuivatamata juustesse. Toodete kasutamine tagab kauakestva tulemuse, mida ei mõjuta ka kehv ilm.

Rullisoengud on eriti sobilikud suuremateks tähtpäevadeks nagu kooli lõpetamine, pulmapidu või glamuurne pidu. Samas võib see ka argipäeva eriliseks muuta.

Juuksehooldus

Kui teiste protseduuride käigus pakutakse konsultatsiooni juuste hooldamiseks, siis see teenus viib ka soovitused ellu.

Kvaliteetsed hooldustooted tagavad juuste kauni ning terve välimuse. Sama kehtib ka peanaha kohta, sest kuivanud peanahk võib helvestena eemaldudes jääda juuste peale või langeda riietele, rikkudes üldmuljet.

Juuksehoolduseks peab lähtuma inimese iseärasustest, näiteks peanaha rasuerituse tasemest. See määrab ära sobivate toodete valiku.

Toggle Filters

Sorteeri tüübi järgi:

Laen tulemusi...