Valitud kategooria: Kolimisteenus

kolimisteenus

Kolimisteenus

Antud kategooriast leiate kolimisfirmad, kes pakuvad

 • Kodu- ja kontorimööbli kolimisteenust
 • Rahvusvahelist kolimisteenust
 • Kodutehnika transporti
 • Vana mööbli äravedu ja taaskasutusse andmist
 • Mööbli montaaži ja paigaldust
 • Hoolikat pakkimist
 • Kaubavedu
 • Raskete esemete transporti
 • Tõsteteenuseid
 • Oma professionaalseid kolijaid
 • Suure-ja väiksemahulisi kolimisautosid

Kodumööbli kolimine

Professionaalse teenuse osana koostatakse nimekiri kõikidest kolimisele kuuluvatest esemetest, et vältida hilisemast segadust potentsiaalselt kadumaläinud asjadega.

Kõik esemed, sealhulgas kodutehnika- ja elektroonika, pakitakse nii, et transpordi käigus ei tekiks kahjustusi. Samuti hoolitsetakse selle eest, et sisse-ja väljakolimisel ei tekitataks kahju elamises kriimustuste jmt näol.

Kodutehnika kolimise alla kuulub ka poest uute seadmete või vanamööbli koju toomine. Kui enamik kodutehnikapoode pakub kolimist lisateenusena, siis leidub neid, kes seda siiski ei tee. Sellisel juhul leiate vastuse vajadustele just siit lehelt.

Teenuse osana on võimalik lisada ka mööbli kohapealne demontaaž ja hilisem montaaž.

Ärikliendi kolimisteenus

Üldised põhimõtted seoses esemete pakkimise ning montaažiga kehtivad ka ärikliendile.

Äripindade kolimisel on üheks tüüpilisemaks probleemiks aga kolimise piiratud aeg. Kuna kontoripinnal võib teiste firmade (või teie endi) töö samal ajal jätkuda, siis ei ole võimalik tööajast suure lärmiga protsessi läbi viia.

Oluline on kiirus ning paindlikkus, mida võimaldab tööajaväline teenusepakkumine. See tähendab, et enamik tööd tehakse tööpäeva järgselt ning võimendatud ressurssidega, et tagada kiire teenus, mis ei sega jooksvalt kontoritööliste tegevust.

Kolimise lihtsus ja kiirus mitmekorruseliste kontorihoonete puhul oleneb suuresti ka lifti või spetsiaalse transpordilifti olemasolust.

Paljud kolimisteenuse pakkujad meie nimistust omavad ka eritehnikat, millega akna kaudu suuremaid esemeid nagu printerid jmt kaubaveoks alla tuua.

Rahvusvaheline mööbli transport

Teenusepakkujate seast leiate ka firmasid, kes ise või teiste riikide koostööpartnerite abil suudavad pakkuda lahendust Eestist välismaale või vastupidiseks kolimiseks.

Transpordi teostamiseks kasutatakse kõikvõimalikke meetodeid alates maismaast kuni õhu ja mereni välja.

Seeläbi pole ajutise välismaale kolimise esimeseks sammuks Ikea külastus, vaid kolijate uksest sisse laskmine, kes teie tuttava mööbli paigaldamisega uues kohas kodutunde tekitavad.

Rasked esemed

Kolimisteenuste ampluaa ei piirdu vaid kolimisega. Professionaalide abi saab kasutada ka maja- ja korterisiseselt, kui tarvis näiteks raskeid asju ühest ruumist teise viia.

Näiteks suure massiga klaveri asukoha vahetamiseks on olemas spetsiaalne tõstevarustus, mis aitab tagada nii muusikainstrumendi enda kui ka kolijate ohutuse.

Sarnased põhimõtted kehtivad ka muude raskete asjade nagu seifide jmt kolimisel. Erivarustus võimaldab ka pealtnäha nihutamatuid esemeid hõlpsasti transportida.

Transport

Vastavalt teenusepakkujale on valikus lai hulk erinevaid transpordivahendeid. Väikesemahuliste tööde jaoks piisab üldjuhul kaubikust. Keskmise suurusega tööde puhul on võimalik kasutada ka furgoonautot.

Suuremahulised tööd (näiteks kontorite kolimine) nõuavad aga rohkem ruumi ning olenevalt ligipääsetavusest saab kasutada ka veokit.

Kindlustus

Enamik kolimisteenuse pakkujaid on kindlustatud. See tähendab, et kui transpordi või kolimise käigus siiski kahjustatakse teie esemeid, vara või elupinda, kannab kahjud kindlustusfirma.

Esemete kindlustamine kehtib küll üldjuhul vaid kolijate enda poolt pakitud asjadele, kuna vastutust ei saa võtta teiste poolt tehtud tööd eest.

Hinnaliste esemete kolimisel on võimalik sõlmida ka lisakindlustus, mis maandab riski näiteks kunstiteoste puhul.

Nõuanded

Kolimisele spetsialiseerunud firmad saavad pakkuda ka igakülgset toetust teadmiste näol. Näiteks aidatakse leida lahendusi järgmistel teemadel:

 • Kuidas transportida koduloomi?
 • Mida teha vana mööbliga, mida enam vaja ei lähe?
 • Kui kaua võtab antud objekti kolimine aega?
 • Kuidas pakkida erinevaid esemeid?
 • Kuidas valmistuda kolimiseks, et see oleks võimalik kiire ning odav?

Miks kasutada professionaalide abi?

Kolimistöö on füüsiliselt raske ning seetõttu ka ohtlik töö. Professionaalsed kolijad kasutavad spetsiaalset varustust ning õigeid töövõtteid, et maandada riske nii tervisele kui ka esemetele.

Kolijad teevad oma tööd metoodiliselt ning kiiresti, pakkudes võimalust oluliseks ajaliseks võiduks. See võib osutuda ka kuluefektiivsemaks lahenduseks võrreldes näiteks ise kaubaauto rentimisega, kuna töö koguaeg on lihtsalt lühem.

Mööbli lahtivõtmine ning uuesti kokku panemine võib olla keerukas, kui paigaldusjuhendid on ammu kaotsi läinud. Kogenud töömehed suudavad tuvastada tüüplahendusi, mille abil on hõlpsam kõike kiiresti ja korrektselt sooritada.

Kasutatakse sobivaid pakkematerjale ja – kaste (pakkekiled, kolimistekid, mullikiled, teibid jmt), mis garanteerivad esemete turvalisuse transpordi ajal. Lohakas või teadmatu pakkimine võib jätta asjadele liigse liikumisruumi, mille tagajärjeks on kahjustused.

Toggle Filters

Sorteeri tüübi järgi:

Laen tulemusi...